logo

قالب استارت آی تی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
hello@youremail.com
+1234567890

 

سومین نمایشگاه الکامپ خوزستان از 20 لغایت 23 اردیبهشت ماه در محل نمایشگاه های دائمی اهواز با حضور شرکت های فناوری اطلاعات خوزستان و دیگر استان ها برگزار شد، نمایشگاه الکامپ بزرگترین رویداد تجاری در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات صنایع الکترونیک و کامپیوتر کشور است که همه ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست اندرکاران این حوزه و مخاطبان آنها برگزار می گردد.

در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای این صنعت اعم از سخت افزار و نرم افزار به علاقمندان عرضه می گردد و فرصتی بی بدیل برای تبادل نظر و مذاکره در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد. دستاوردهای این تعاملات نقطه آغاز بسیاری از همکاری های تجاری و تکنولوژیکی فی مابین دست اندرکاران حوزه الکترونیک و کامپیوتر است که نقش معنی داری در تحرک بخشیدن به این حوزه ی صنعت و تولیدکنندگان و بازرگانان شاغل در آن ایفا می نماید.

شخصیت های سیاسی و فرهنگی مختلفی از این نمایشگاه بازدید کردند، شرکت های فعال در زمینه الکترونیک، کامپیوتر، رباتیک، هوش مصنوعی، تجارت الکترونیک توانمندی های خود را در معرض عموم قرار دادند، آقای دکتر شریعتی استاندار خوزستان در بازدیشان به همراه هیآت همراه خود، نتیجه را خوب ارزیابی کرده و خواستار تلاش هرچه بیشتر شرکت های دانش بنیان برای جهش عظیم در حوزه پهناور تکنولوژی و دیجیتال شدند، آقای دکتر شریعتی همچنین از غرفه شرکت دیجی طاها در سالن خرمشهر بازدید کرده و از نزدیک در جریان توانمندی های این شرکت قرار گرفت. دیگر شرکت های حاضر در نمایشگاه، اسنپ، کارینو، دیسون، همراه اول، مبین نت، ایرانسل و… بودند.

حامیان نمایشگاه الکامپ

این خبر درحال تکمیل است…

مدیر
بدون نظر

ارسال نظر

نظر
نام
ایمیل
وب سایت